14.3.2017.

Obrana završnog specijalističkog rada - Alen Friščić

Obrana završnog specijalističkog rada Alena Friščića, studenta poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom „Adherencija i stavovi bolesnika na kroničnoj terapiji“ će se održati u utorak, 14. ožujka 2017. godine, u 14.00 sati u KB Dubravi, Avenija Gojka Šuška 6, Zagreb.

9.3.2017.

Obrana završnog specijalističkog rada - Ivana Ursić

Obrana završnog specijalističkog rada Ivane Ursić, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Razvoj lijekova pod naslovom „Prednosti tekućinske kromatografije ultravisoke učinkovitosti u razvoju stabilitetno-indikativne metode za kontrolu kakvoće nepafenaka“ će se održati u petak, 10. ožujka 2017. godine, u 10.00 sati u Zavodu za analitičku kemiju, Ante Kovačića 1, Zagreb.

7.3.2017.

Odgoda predavanja

Zbog bolesti prof. dr. sc. Irena Žuntar ovaj tjedan neće održavati nastavu na predmetu Toksikologija.

3.3.2017.

Satnica za ljetni semestar!!!

Raspored za ljetni semestar s rasporedom studenata po skupinama objavljen je na sljedećoj poveznici

3.3.2017.

Poziv na nastupno predavanje dr. sc. Ivice Horvatića

Obavještavaju se svi nastavnici, članovi Fakultetskog vijeća Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, studenti Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta i svi ostali zainteresirani, da će dr. sc. Ivica Horvatić održati nastupno predavanje s temom ,,Anatomija srca" koje će se održati u četvrtak, 9. ožujka 2017. godine u 15,15 sati u Velikoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Ante Kovačića 1.  Pozivnica

1.3.2017.

Obrana završnog specijalističkog rada - Ružica Jagić

Obrana završnog specijalističkog rada Ružice Jagić, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Razvoj lijekova pod naslovom „Regulatorni status i kontrola kakvoće fitopreparata s ginkom“ će se održati u petak, 3. ožujka 2017. godine, u 13.00 sati u Zavodu za farmakognoziju, Marulićev trg 20/II, Zagreb.

24.2.2017.

Satnica

Privremeni raspored je objavljen na web-stranici, a raspored studenata po grupama će se objaviti naknadno.

22.2.2017.

OBAVIJEST STUDENTIMA MEDICINSKE BIOKEMIJE KOJI UPISUJU PREDMET BIOKEMIJA

Poštovani studenti, u prilogu se nalazi obavijest o početku nastave vježbi i održavanju ulaznog kolokvija za studente medicinske biokemije koji su upisali kolegij Biokemija u ljetnom semestru akademske godine 2016./2017., kao i pripadajuća skripta za vježbe. Molimo da obratite pažnju na termin održavanja ulaznog kolokvija kojeg je potrebno položiti kako biste mogli pristupiti vježbama. Raspored vježbe MB Skripta

20.2.2017.

UPISI U LJETNI SEMESTAR AKADEMSKE GODINE 2016./2017.

Upisi u ljetni semestar akademske godine 2016./2017.   provodit će se od 20. do 24.  veljače 2017. godine u uredovno vrijeme Studentske poslovnice od 9.30 do 12.30 sati, osim četvrtka, 23. veljače, kada će upisi biti od 14 do 17 sati. U slučaju potrebe, a radi bolje organizacije upisa,  svaki dan u 9.30 sati  (u četvrtak u 13.30) bit će podijeljeni brojevi prema kojima će se studenti tog dana upisivati.   Molimo studente da pristupe upisu preko studomata tek nakon što provjere da su im kroz sustav provedeni položeni ispiti. Bitno je da su provedeni oni položeni predmeti koji su preduvjet za slušanje ili polaganje predmeta koje žele upisati u ljetnom semestru.   Ukupan broj ECTS bodova koje student može upisati u jednoj akademskoj godini je 70. Maksimalan broj bodova po semestru nije određen jer je ostavljena mogućnost studentu da sam planira upise predmeta, ali ukupan zbroj ECTS bodova koji su upisani u zimskom semestru i koji se planiraju upisati u ljetnom semestru ne smije biti veći od 70 (u zbroj ulaze i ECTS bodovi iz izbornih kolegija koje student sluša na drugim sastavnicama Sveučilišta). U slučaju upisa većeg broja ECTS-a od dozvoljenog, pri potvrđivanju upisa morat će se poništiti prekoračeni bodovi. Nastavni program za akademsku godinu 2016./2017.

14.2.2017.

PATOFIZIOLOGIJA S PATOLOGIJOM – OBAVIJEST

Obavještavamo sve studente kojima nedostaje potpis ili ocjena iz predmeta Patofiziologija s patologijom da od ponedjeljka,  27. veljače, do srijede 1. ožujka 2017., mogu ostaviti indeks u Studentskoj poslovnici u uredovnom vremenu. Zadnji rok za predaju je srijeda, 1. ožujka 2017. do 12 sati. Upute: - u indeksu obvezno naznačiti stranicu na kojoj nedostaje potpis ili ocjena ili oboje (tražite ljepljivi papirić u Studentskoj!) - na papiriću napisati što trebate: potpis ili ocjenu (u tom slučaju pišete i datum ispitnog roka) Indekse možete podići u Studentskoj poslovnici čim ih potpisane vrate iz KB Dubrava.