19.10.2023.

Pliva - oglas za studentski posao

STUDENTE ZA ADMINISTRATIVNE POSLOVE U PROIZVODNJI (m/ž) Odjel Suhih oralnih oblika, koji je sastavni dio Plivine proizvodnje, je u potrazi za studentom/icom za obavljanje administrativnih poslova vezanih uz proces proizvodnje. Vaš profil: student/ica završnih godina ili apsolvent/ica FKIT-a, PMF-a (Kemija), FBF-a, PBF-a i slično student/ica s mogućnošću rada preko studentskog ugovora raspoloživi ste raditi 30 sati tjedno kroz duži vremenski period (minimalno 6 mjeseci) aktivno se služite engleskim jezikom i dobro poznajete MS Office alate Kao član Tevinog odjela Suhih oralnih oblika imat ćete priliku za učenje i razvoj u internacionalnom okruženju. Započnite karijeru i postanite dio PLIVINOG tima koji pruža priliku za razvoj kroz rad na izazovnim i dinamičnim zadacima! Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, prijavite se najkasnije do 28. listopada 2023. na poveznici https://cloud.teva-europe.com/student_job.

27.9.2023.

Dan brucoša – 2. listopada 2023.

Poštovane studentice i studenti, u ponedjeljak, 2. listopada 2022. održati će se Dan brucoša u u predavaonici Hrvatskog liječničkog zbora, Šubićeva 9. Program Dana brucoša Studentima će na Dan brucoša biti uručene studentske iskaznice, te AAI identiteti ukoliko ranije nisu preuzeti.  Molimo da dođete u 8.30 sati, prije početka programa iz organizacijskih razloga.

25.9.2023.

Obavijest o privremenoj promjeni adrese Farmaceutsko-biokemijskoga fakulteta

Tijekom cjelovite obnove zgrada Sveučilišta u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijskoga fakulteta: Služba Dekanata i Služba Računovodstva i financija djelatnost obavljaju na adresi Slavonska avenija 22D (1. kat), 10000 Zagreb; Služba za projekte i međunarodnu suradnju djelatnost obavlja na adresi Slavonska avenija 22F (prizemlje), 10000 Zagreb; Studentska poslovnica djelatnost obavlja na adresi Domagojeva 2 (prizemlje), 10000 Zagreb.

20.9.2023.

Rezultati natječaja ERASMUS+ KOMBINIRANI INTENZIVNI PROGRAM (BLENDED INTENSIVE PROGRAMME- BIP) Karlovo Sveučilište, Češka Republika

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU FARMACEUTSKO-BIOKEMIJSKI FAKULTET OBJAVLJUJE REZULTATE NATJEČAJA  ZA ERASMUS+ KOMBINIRANI INTENZIVNI PROGRAM (BLENDED INTENSIVE PROGRAMME– BIP) POD NAZIVOM “Advances in European Research in Rational Geriatric Pharmacotherapy and Geriatric Deprescribing“, U ORGANIZACIJI KARLOVOG SVEUČILIŠTA IZ ČEŠKE REPUBLIKE   Rezultati natječaja dostupni su ovdje.

12.9.2023.

Upisi u prvu godinu studija u akademskoj godini 2023./2024.

Studenti će se u prvu godinu sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog studija Farmacija i sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog studija Medicinska biokemija upisivati online putem Upisnog obrasca koji će biti dostupan u utorak, 19. rujna od 8.00-16.00 sati. Više informacija možete pronaći na poveznicama Prijava studija i Postupak upisa. Srdačan pozdrav, Studentska poslovnica E-mail: upisi@pharma.hr

8.9.2023.

NATJEČAJ ZA ERASMUS+ KOMBINIRANI INTENZIVNI PROGRAM (BLENDED INTENSIVE PROGRAMME – BIP), U ORGANIZACIJI KARLOVOG SVEUČILIŠTA IZ ČEŠKE REPUBLIKE

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU FARMACEUTSKO-BIOKEMIJSKI FAKULTET RASPISUJE NATJEČAJ   ZA ERASMUS+ KOMBINIRANI INTENZIVNI PROGRAM (BLENDED INTENSIVE PROGRAMME– BIP) POD NAZIVOM “Advances in European Research in Rational Geriatric Pharmacotherapy and Geriatric Deprescribing“, U ORGANIZACIJI KARLOVOG SVEUČILIŠTA IZ ČEŠKE REPUBLIKE   BIP mobilnost se sastoji od fizičke i virtualne komponente- fizička mobilnost se odvija od 23.- 27. listopada 2023. u Pragu (Republika Češka), a virtualna komponenta tijekom dva on-line sastanka (16. listopada 2023. i 14. studenog 2023.) Opis fizičke komponente BIP programa dostupan je ovdje. (preliminarni program).   Na natječaj se mogu prijaviti studenti upisani na integrirani preddiplomski i diplomski ili poslijediplomski doktorski studij Sveučilišta u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta.   Tekst natječaja dostupan je ovdje.

25.8.2023.

Pliva - oglas za studentski posao

Zapošljavamo: STUDENTE ZA RAD U ODJELU STABILNOSTI (m/ž)

22.8.2023.

Oglas za posao

Ljekarne Ćurković traže magistru farmacije za rad na neodređeno za ljekarnu u Zagrebu. Životopise i molbe slati na mail: ljekarna.curkovic@gmail.com Kontakt: mag.pharm Ana Ćurković 098/357933 ZU LJEKARNE ĆURKOVIĆ POKORNOGA 7 10000 ZAGREB

28.7.2023.

Natječaj za upis na doktorski studij za ak. god. 2023./2024.

28.7.2023.

Natječaj za sveučilišne specijalističke studije za ak. god. 2023./2024.