Pliva - oglas za studentski posao

19.10.2023.

STUDENTE ZA ADMINISTRATIVNE POSLOVE U PROIZVODNJI (m/ž)

Odjel Suhih oralnih oblika, koji je sastavni dio Plivine proizvodnje, je u potrazi za studentom/icom za obavljanje administrativnih poslova vezanih uz proces proizvodnje.
Vaš profil:

• student/ica završnih godina ili apsolvent/ica FKIT-a, PMF-a (Kemija), FBF-a, PBF-a i slično
  • student/ica s mogućnošću rada preko studentskog ugovora
  • raspoloživi ste raditi 30 sati tjedno kroz duži vremenski period (minimalno 6 mjeseci)
  • aktivno se služite engleskim jezikom i dobro poznajete MS Office alate

Kao član Tevinog odjela Suhih oralnih oblika imat ćete priliku za učenje i razvoj u internacionalnom okruženju. Započnite karijeru i postanite dio PLIVINOG tima koji pruža priliku za razvoj kroz rad na izazovnim i dinamičnim zadacima!
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, prijavite se najkasnije do 28. listopada 2023. na poveznici https://cloud.teva-europe.com/student_job.