30.11.2017.

Obrana završnog specijalističkog rada - Viktorija Tokić

Obrana završnog specijalističkog rada Viktorije Tokić, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom „Sigurnosni aspekti primjene nanofarmaceutika u trudnoći i dojenju“ će se održati u utorak, 5. prosinca 2017. godine, u 13.00 sati u Laboratoriju za izradu magistralnih pripravaka, Domagojeva 2.

28.11.2017.

Odluka o izmjeni Pravilnika o poslijediplomskim specijalističkim studijima

Na temelju članka 32. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Fakultetsko vijeće Sveučilišta u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta na 2. redovitoj sjednici u akademskoj  2017./2018. godini održanoj dana 22. studenoga 2017. godine usvojilo je tekst Odluke o izmjeni Pravilnika o poslijediplomskim specijalističkim studijima te je dana 28. studenoga 2017. godine objavljena na oglasnoj ploči Fakulteta i mrežnoj stranici Fakulteta, kako bi osmog dana od dana objave stupila na snagu.   Odluka

21.11.2017.

Obrana završnog specijalističkog rada - Aleksandra Pajić

Obrana završnog specijalističkog rada Aleksandre Pajić, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom „Ljudska mikrobiota: funkcija, modulacija mikrobiote u kliničkim ispitivanjima i implementacija u praksi“ će se održati u utorak, 28. studenoga 2017. godine, u 14.00 sati u Multimedijskoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.

20.11.2017.

Obrana završnog specijalističkog rada - Ana-Marija Čule

Obrana završnog specijalističkog rada Ana-Marije Čule, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Molekularna dijagnostika pod naslovom „Individualizirani pristup liječenju cistične fibroze“ će se održati u četvrtak, 23. studenoga 2017. godine, u 12.00 sati u Multimedijskoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.

3.11.2017.

Izvanredni rok za studente 5. godine studija farmacije i studija medicinske biokemije

Obavještavaju se studenti da će se u srijedu, 13. prosinca 2017. od 18:30 do 20:00 održati izvanredni rok za studente 5. godine studija farmacije i studija medicinske biokemije prema rasporedu:   Imunologija (predavaonice u A. Kovačića 1) Biokemija lijekova (predavaonice u Domagojevoj 2) Klinička farmacija s farmakoterapijom (predavaonica u Schrottovoj 39)

24.10.2017.

Obrana doktorskog rada - Maja Friščić, mag. pharm.

Obrana doktorskog rada Maja Friščić, mag. pharm., studentica poslijediplomskog doktorskog studija „Farmaceutsko-biokemijske znanosti“, zaposlena kao asistentica na Farmaceutsko-biokemijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, branit će svoj doktorski rad pod naslovom „Botanička obilježja, fitokemijski profil i biološki učinci vrsta roda Globularia L.“ u utorak, 31. listopada 2017. godine, u 12.30 sati u Seminarskoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Ante Kovačića 1,

16.10.2017.

PRODUŽETAK NATJEČAJA ZA UPIS NA SVEUČILIŠNE POSLIJEDIPLOMSKE SPECIJALISTIČKE STUDIJE U AKADEMSKOJ GODINI 2017./2018.

Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet obavješćuje zainteresirane da se Natječaj za upis na sveučilišne poslijediplomske specijalističke studije u akademskoj godini 2017./2018. produljuje do 31. listopada 2017. godine. NATJEČAJ ZA UPIS U AK. GOD. 2017/18.

Pritužbe studenata

Poštovani nastavnici i suradnici, poštovani studenti, Povjerenstvo za osiguravanje kvalitete izradilo je Smjernice za postupanje u slučaju pojave bilo kakvih nejasnoća ili problema vezanih uz izvođenje nastave ili rad nastavnika na nekom kolegiju. Pritužbe je moguće podnijeti anonimno i u potpisanom obliku. Detaljne upute dostupne su na linku.

16.10.2017.

Obrana doktorskog rada - Kristina Šitum, dipl. ing. med. biokem.

Obrana doktorskog rada Kristina Šitum, dipl. ing. med. biokem., studentica poslijediplomskog doktorskog studija „Medicinska biokemija“, zaposlena u Libra savjetovanje d.o.o., branit će svoj doktorski rad pod naslovom „Učinak glukokortikosteroida na metabolizam kosti u mladih štakora“ u utorak 24. listopada 2017. godine, u 8.30 sati u predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Schrottova 39