10.10.2017.

Poziv na nastupno predavanje dr. sc. Maje Bival Štefan

Obavještavaju se svi nastavnici, članovi Fakultetskog vijeća Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, studenti Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta i svi ostali zainteresirani, da će dr. sc. Maja Bival Štefan  održati  nastupno  predavanje s temom „Odabrane biljne droge s ugljikohidratima“ u utorak, 17. listopada 2017. u 14,15 sati u Velikoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, A. Kovačića 1. Poziv u prilogu

29.9.2017.

Obavijest o održavanju nastave

Raspored nastave za studente prve godine bit će dostupan u popodnevnim satima na mrežnoj stranici: http://www.pharma.unizg.hr/hr/studij-i-studiranje/diplomski-studij/satnica0/ Raspored za 2. i 3. listopad studente viših godina dostupan je na gore navedenoj mrežnoj stranici. Cjelokupni raspored za više godine bit će objavljen do 4. listopada.

29.9.2017.

Obrana doktorskog rada - Kristina Pavić, mag. pharm.

Obrana doktorskog rada Kristina Pavić, mag. pharm., studentica poslijediplomskog doktorskog studija „Farmaceutsko-biokemijske znanosti“, zaposlena na Farmaceutsko-biokemijskom fakultetu, branit će svoj doktorski rad pod naslovom „Sinteza, karakterizacija i biološko djelovanje semikarbazida, urea i ureidoamida primakina“ u petak 6. listopada 2017. godine, u 12.00 sati u Seminarskoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Ante Kovačića 1.

20.9.2017.

Upis u prvu godinu - rujanski rok

OBAVIJEST o upisu u prvu godinu studija Sveučilišta u Zagrebu, Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta akademske  godine 2017./2018., rujanski rok     UPIS  za sve studente koji su ostvarili pravo na upis u rujanskom roku je 22. rujna 2017.  u 14.00 sati u Studentskoj poslovnici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Ante Kovačića 1   Za upis je potrebno donijeti: 1)  2 fotografije 4x6 cm 2)  Sve svjedodžbe iz srednje škole 3)  Rodni list (može biti iz sustava e-građanin) 4)  Presliku  domovnice (može biti iz sustava e-građanin) 5)  Potvrdu školskog liječnika o psiho-fizičkoj sposobnosti za studij farmacije/medicinske biokemije: 6)  Potvrdu o upisnini u iznosu od 450,00 kn uplaćenoj Farmaceutsko-biokemijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (upisninu čine troškovi  indeksa i upisnih obrazaca, osiguranja studenta, tiskanja studentske iskaznice, štete nastale u laboratorijima za vrijeme studentskih vježbi, tiskanja svih vrsta studentskih potvrda i dr.) IBAN HR 192360000-1101344042 (pod poziv na broj pisati svoj OIB) Studenti koji su upisani u akademskoj godini  2016./2017. na nekom drugom fakultetu i iskoristili pravo na subvencioniranu godinu donose na upis i kopiju uplatnice s uplaćenom punom participacijom školarine u iznosu od 9600,00 kn 7)  Potvrdu o prebivalištu ili fotokopiju osobne iskaznice

13.9.2017.

UPISI U ZIMSKI SEMESTAR AKADEMSKE GODINE 2017./2018.

Upisi u zimski semestar akademske godine 2017./2018.   provodit će se od 18. do 27. rujna 2017. godine (osim 26. rujna kad Studentska poslovnica neće raditi zbog obilježavanja 135. godišnjice studija farmacije) u uredovno vrijeme Studentske poslovnice od 9.30 do 12.30 sati. Po potrebi, a radi bolje organizacije upisa,  svaki dan u 9.30 sati  bit će podijeljeni brojevi prema kojima će se studenti tog dana upisivati.

8.9.2017.

Obrana završnog specijalističkog rada - Galović

Obrana završnog specijalističkog rada Lee Galović, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Razvoj lijekova pod naslovom „Oftalmičke nuspojave lijekova“ će se održati u petak, 15. rujna 2017. godine, u 15.00 sati u Maloj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.

13.7.2017.

Obrana doktorskog rada - Lara Milevoj Kopčinović, dipl. ing. med. biochem.

Obrana doktorskog rada Lara Milevoj Kopčinović, dipl. ing. med. biochem., studentica poslijediplomskog doktorskog studija „Medicinska biokemija“, zaposlena na Kliničkom zavodu za kemiju Kliničkog bolničkog centra „Sestre milosrdnice“, branit će svoj doktorski rad pod naslovom „Sistemski biljezi oksidacijskih i upalnih promjena u kroničnoj opstrukcijskoj plućnoj bolesti“ u petak, 21. srpnja 2017. godine, u 10.00 sati u Velikoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Ante Kovačića 1.

13.7.2017.

Obrana doktorskog rada - Nataša Zorić, dipl. ing. biotehnologije

Obrana doktorskog rada Nataša Zorić, dipl. ing. biotehnologije, studentica poslijediplomskog doktorskog studija „Farmaceutsko-biokemijske znanosti“, zaposlena u Agenciji za lijekove i medicinske proizvode, branit će svoj doktorski rad pod naslovom „Antifungalni i antigenotoksični učinci oleuropeina“ u petak, 21. srpnja 2017. godine, u 10.00 sati u predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Schrottova 39.

10.7.2017.

Obrana završnog specijalističkog rada - Violeta Cindrić

Obrana završnog specijalističkog rada Violete Cindrić, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Razvoj lijekova pod naslovom „Izazovi razvoja kombiniranih proizvoda u napunjenim štrcaljkama“ će se održati u petak, 14. srpnja 2017. godine, u 9.00 sati u Maloj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.