ERASMUS+ natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja ak. god. 2017./2018. - programske zemlje (KA103)

26.5.2017.

Poštovani,

raspisan je NATJEČAJ ZA MOBILNOST NASTAVNOG I NENASTAVNOG OSOBLJA TE ZA DOLAZAK NENASTAVNOG OSOBLJA IZ TVRTKI IZVAN RH U OKVIRU ERASMUS+ PROGRAMA KLJUČNE AKTIVNOSTI 1 - PROJEKTI MOBILNOSTI UNUTAR PROGRAMSKIH ZEMALJA (KA103) U AK. GOD. 2017./2018. za aktivnosti:

· podučavanje (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica te nenastavno osoblje iz tvrtki izvan RH)

· kombinirana aktivnost podučavanja i osposobljavanja (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica)

· osposobljavanje (nastavno i nenastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica).

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama Sveučilište u Zagrebu

Osobe koji se žele prijaviti na ovaj natječaj, a ispunjavaju uvjete navedene u natječaju, trebaju ispuniti _online _prijavu i dostaviti potrebnu dokumentaciju s naznakom „Natječaj za Program ERASMUS+ - nastavno i nenastavno osoblje, ak. god. 2017./18. - programske zemlje"

na adresu: Sveučilište u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, 10000 Zagreb SA ZAKLJUČNO 12. LIPNJA 2017.

Sastavnice zainteresirane za prihvat nenastavnog osoblja iz tvrtki izvan RH u svrhu podučavanja dostavljaju prijedloge prema uputama u natječaju.