OBAVIJEST o izboru na suradničko radno mjesto I. vrste asistent, u znanstvenom području biomedicina i zdravstvo, polje farmacija, grana farmacija, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, na Zavodu za mikrobiologiju

8.9.2023.

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj od 24. svibnja 2023. godine u Narodnim novinama (55/2023), na službenim internetskim stranicama Fakulteta, putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te putem Euraxess portala za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na suradničko radno mjesto I. vrste asistent, u znanstvenom području biomedicina i zdravstvo, polje farmacija, grana farmacija, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, na Zavodu za mikrobiologiju da je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donio Odluku o izboru kandidata:

IDA ĆURTOVIĆ

Profesionalni životopis kandidata