Obavijest o izboru dva doktoranda na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju asistent

2.4.2021.

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj objavljen dana 27. siječnja 2021. godine u Narodnim novinama (7/2021), na službenim internetskim stranicama Fakulteta, putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i u dnevnom tisku za izbor dva doktoranda na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju asistent, na određeno vrijeme do 15. kolovoza 2023. godine, u punom radnom vremenu, u sklopu IRI projekta: »FoodForensics – Izrada neuronskih mreža (umjetne inteligencije) i razvoj naprednih analitičkih metoda kao alata za forenzičko ispitivanje hrane, dodataka prehrani i ljekovitog bilja« (KK.01.2.1.02.0142), nositelj projekta Sample control d.o.o., partner Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet, suradnik izv. prof. dr. sc. Donatella Verbanac, kako je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donijelo odluku o izboru kandidata: MARIJA ZRILIĆ i MARTIN ŠTEKOVIĆ.

Profesionalni životopis kandidata Marija Zrilić

Profesionalni životopis kandidata Martin Šteković