Obavijest o izboru doktoranda na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju asistent

31.3.2021.

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj objavljen dana 27. siječnja 2021. godine u Narodnim novinama (7/2021), na službenim internetskim stranicama Fakulteta, putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, u dnevnom tisku te putem Euraxess portala za izbor jednog doktoranda na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju asistent, na određeno vrijeme od 4 godine, u punom radnom vremenu, u sklopu uspostavnog istraživačkog projekta HRZZ: „Svjetlošću pogonjena funkcionalizacija nereaktivnih pozicija korištenjem oksidacijske aminacije“ (UIP-2020-02-4857), voditelj doc. dr. sc. Davor Šakić, na Zavodu za analitičku kemiju, kako je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donijelo odluku o izboru kandidata: GABRIJEL ZUBČIĆ.

Profesionalni životopis kandidata