Obavijest - natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto položaj II. vrste - voditelj pododsjeka, interni naziv: voditelj pododsjeka za pripremu i praćenje Fakultetskog vijeća, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu

5.10.2022.

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj objavljen u Narodnim novinama (br. 99/2022.), dnevnom tisku, na službenim interentskim stranicama Fakulteta, putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i putem portala Moj Posao vezano uz izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto položaj II. vrste – voditelj pododsjeka, interni naziv: voditelj pododsjeka za pripremu i praćenje Fakultetskog vijeća, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, da je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donio Odluku o neizboru kandidata na javnom natječaju.