Preskočite na glavni sadržaj

Obavijest o ispravku dijela javnog natječaja od 26. srpnja 2024.

05.rujna 2024.
Obavijest o ispravku dijela javnog natječaja od 26. srpnja 2024.
Natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na suradničko radno mjesto asistent, u znanstvenom području biomedicina i zdravstvo, polje farmacija, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, za potrebe projekta: „Molekularna, proteomska i ekstrolitska karakterizacija okolišnih i kliničkih izolata Fusarium kompleksa vrsta“ u okviru programa „Razvoj karijera mladih istraživača - izobrazba novih doktora znanosti“ (NPOO-DOK-2023-10), voditeljica prof. dr. sc. Maja Šegvić Klarić na Zavodu za mikrobiologiju

Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet daje obavijest o ispravku dijela za javnog natječaja objavljenog u Narodnim novinama br. 88/2024 dana 26. srpnja 2024., u biltenu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje br. 145, na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta te Euraxess portalu pod točkom 2.: za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na suradničko radno mjesto asistent, u znanstvenom području biomedicina i zdravstvo, polje farmacija, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, za potrebe projekta: „Molekularna, proteomska i ekstrolitska karakterizacija okolišnih i kliničkih izolata Fusarium kompleksa vrsta“ u okviru programa „Razvoj karijera mladih istraživača - izobrazba novih doktora znanosti“ (NPOO-DOK-2023-10), voditeljica prof. dr. sc. Maja Šegvić Klarić na Zavodu za mikrobiologiju na način da se pod uvjeti izbora tekst „Kandidati moraju imati završen sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij Farmacije ili sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij Medicinske biokemije s težinskim prosjekom od minimalno 4,0.“ zamjenjuje tekstom „Kandidati moraju imati završen sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij Farmacije, sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij Medicinske biokemije, sveučilišni diplomski studij Analitičke kemije i biokemije ili sveučilišni diplomski studij Molekularne biotehnologije s težinskim prosjekom od minimalno 4,0.“ U preostalom dijelu natječaj se ne mijenja te ostaje isti.

Pretraživanje

Vrh