Preskočite na glavni sadržaj

Obavijest - natječaj za izbor na radno mjesto: viši savjetnik 2 u Službi za projekte i međunarodnu suradnju

05.rujna 2024.
Obavijest - natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste: viši savjetnik 2, interni naziv: viši stručni savjetnik pravne struke za poslove nabave, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, u Službi za projekte i međunarodnu suradnju

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj objavljen u Narodnim novinama (br. 88/2024.), na službenim internetskim stranicama Fakulteta i putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje 26. srpnja 2024. vezano uz izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste: viši savjetnik 2, interni naziv: viši stručni savjetnik pravne struke za poslove nabave, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, u Službi za projekte i međunarodnu suradnju da je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donio Odluku o neizboru kandidata na natječaju.

Pretraživanje

Vrh