Preskočite na glavni sadržaj

Obavijest

10.svibnja 2024.
Obavijest
Obavijest - natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto: voditelj ustrojstvene jedinice III. vrste, interni naziv: računovodstveni referent za obradu plaće, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, u Službi računovodstva i financija

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj objavljen u Narodnim novinama (br. 32/2024.), na službenim internetskim stranicama Fakulteta i putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje 15. ožujka 2024. vezano uz izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto: voditelj ustrojstvene jedinice III. vrste, interni naziv: računovodstveni referent za obradu plaće, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, u Službi računovodstva i financija da je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donio Odluku o neizboru kandidata na natječaju.

Pretraživanje

Vrh