Obavijest - početak akademske godine 2021/2022.

29.9.2021.

Akademska godina 2021./2022. počinje 1. listopada 2021. prema akademskom kalendaru.

Nastava će se izvoditi na klasičan, kontaktan način, u skladu s Preporukama  za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti COVID-19 uz primjenu protuepidemijskih mjera za akademsku godinu 2021./2022., Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo od 2. rujna 2021.

U prostor Fakulteta nije dopušteno dolaziti studentima s povišenom tjelesnom temperaturom, dišnim i/ili drugim simptomima zarazne bolesti.

Nastava će se izvoditi prema rasporedu koji će biti dostupan putem aplikacije Sceduly (AAI@EduHr), 1. listopada 2021.

Sve obavijesti i važne informacije vezane za održavanje nastave dostupne su putem sustava za e-učenje Merlin / Referada.

Potvrde o upisu na studij moguće je preuzeti u obliku e-potvrde putem aplikacije Studomat i portala e-Građani, ili printati klasičnu potvrdu na Studomatima u hodniku ispred Studentske poslovnice. Klasičnu potvrdu je potrebno ovjeriti u Studentskoj poslovnici.

Za sva pitanja studenti mogu kontaktirati Fakultet na adresu stud-poslovnica@pharma.hr.