Pliva - oglas za studentski posao

3.1.2024.

Zapošljavamo:
STUDENTE ZA POMOĆ U ODJELU FARMAKOVIGILANCIJE (m/ž)

Zbog povećanog obujma posla tražimo motivirane studente koji su spremni učiti o području farmakovigilancije te pomoći u prikupljanju i obradi prijavljenih slučajeva nuspojava.

U odjelu Farmakovigilancije sudjelovali biste u trijaži nuspojava koja uključuje:

✓ identifikaciju nuspojava
✓ određivanje ozbiljnosti nuspojava prema zadanim kriterijima
✓ određivanje daljnje procedure vezane uz obradu nuspojava

Vi ste:
✓ student/ica završnih godina ili apsolvent/ica farmacije, medicinske biokemije, stomatologije, veterine ili medicine
✓ student/ica s mogućnošću rada preko studentskog ugovora
✓ raspoloživi za rad minimalno 30ak sati tjedno
✓ slobodni za rad na vremenski period od minimalno tri mjeseca
✓ kreativni i samostalni, zainteresirani za rad u području farmakovigilancije
✓ student/ica koji/a se izvrsno služi engleskim jezikom u govoru i pismu te dobro poznajete MS Office alate

Započnite svoj profesionalni razvoj u PLIVI!
Ukoliko želite raditi u izuzetno poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika, surađivati sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, prijavite se najkasnije do 15. siječnja 2024. na poveznici https://cloud.teva-europe.com/student_job uz naziv „PSUR“.