Pliva - oglas za studentski posao

24.11.2022.

STUDENTE ZA RAD U ODJELU KOMERCIJALNOG POSLOVANJA (m/ž)
Kao član Tevinog odjela Komercijalnog poslovanja imat ćete priliku za učenje i razvoj u internacionalnom okruženju te raditi na:

• evidenciji kvartalnih zaliha lijekova
  • administrativnim aktivnostima vezanim uz kvartalne zalihe lijekova

Vaš profil:

• student/ica EFZG-a ili FBF-a, s mogućnošću rada preko studentskog ugovora
  • raspoloživi ste za kvartalni način rada: 30ak h tjedno svakih nekoliko mjeseci (tijekom siječnja, travnja, srpnja i listopada) kroz duži vremenski period
  • odlično se koristite engleskim jezikom
  • zainteresirani ste za administrativne poslove vezane uz kvartalne zalihe lijekova
  • dobro poznajete MS Office alate

Kao član Tevinog odjela Komercijalnog poslovanja imat ćete priliku za učenje i razvoj u internacionalnom okruženju. Započnite karijeru i postanite dio PLIVINOG tima koji pruža priliku za razvoj kroz rad na izazovnim i dinamičnim zadacima!
.
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, prijavite se najkasnije do 2. prosinca 2022. na poveznici https://cloud.teva-europe.com/student_job.