Dodjela nagrada najboljim studentima sportašima Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2021./22.

10.1.2023.

15.12.2022 u kinu Forum studentskog doma Stjepan Radić održana je svečanost dodjele nagrada najboljim studentima sportašima Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2021./22. Prema Europskoj sveučilišnoj sportskoj organizaciji (EUSA), zahvaljujući ostvarenim sportskim rezultatima na europskim sveučilišnim igrama, Sveučilište u Zagrebu je najbolje europsko sportsko sveučilište u 2022. godini.

Hana Petrović i Kevin Češljar na dodjeli nagrada

Slika 1. (Hana Petrović i Kevin Češljar na dodjeli nagrada)

Hana Petrović -Odbojka ž (3.mjesto)
Kevin Češljar - Taekwondo m (3.mjesto)
Karla Brekalo - Veslanje 2xSŽ (5.mjesto)

Čestitamo svima na ostvarenim rezultatima! Isto tako, čestitamo i ostalim studentima FBF-a na sportskim ostvarenjima u akademskoj godini 2021./22., a posebno ženskoj veslačkoj ekipi (1.mjesto sveučilišna utrka osmeraca) i ženskoj odbojkaškoj ekipi (4.mjesto sveučilišna odbojkaška liga).

Mislav Škovran, mag.cin
Nastavnik TZK"