29.9.2017.

Natječaj za stipendiju - PRIMA PHARMA

Ljekarne Prima Pharme ponovno su raspisale natječaj za stipendije studenata farmacije. PDF dokument u prilogu.

28.9.2017.

Dani EU baštine

Poštovane, poštovani, povodom Dana EU baštine srdačno ste Vas pozivano na predavanja o tradicionalnim biljnim lijekovima u petak, 29. rujna 2017. u 12h na FBF-u. Pozivnica

27.9.2017.

Obilježavanje 135. obljetnice u hotelu Westin

25.9.2017.

Program obilježavanja 135. godina studija farmacije na Sveučilištu u Zagrebu

25.9.2017.

Simpozij studenata kemičara (SiSK)

Studentska sekcija Hrvatskog kemijskog društva organizira četvrti Simpozij studenata kemičara (SiSK) pod pokroviteljstvom Hrvatskog kemijskog društva i Kemijskog odsjeka Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Zagrebu. Simpozij će se održati 28. listopada 2017. na Kemijskom odsjeku PMF-a u Zagrebu. Pozvani su svi studenti preddiplomskih i diplomskih studija koje zanima znanstveni rad na području kemije. Za više informacija i prijavu na skup posjetite službenu stranicu SiSK-a.

20.9.2017.

Upis u prvu godinu - rujanski rok

OBAVIJEST o upisu u prvu godinu studija Sveučilišta u Zagrebu, Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta akademske  godine 2017./2018., rujanski rok     UPIS  za sve studente koji su ostvarili pravo na upis u rujanskom roku je 22. rujna 2017.  u 14.00 sati u Studentskoj poslovnici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Ante Kovačića 1   Za upis je potrebno donijeti: 1)  2 fotografije 4x6 cm 2)  Sve svjedodžbe iz srednje škole 3)  Rodni list (može biti iz sustava e-građanin) 4)  Presliku  domovnice (može biti iz sustava e-građanin) 5)  Potvrdu školskog liječnika o psiho-fizičkoj sposobnosti za studij farmacije/medicinske biokemije: 6)  Potvrdu o upisnini u iznosu od 450,00 kn uplaćenoj Farmaceutsko-biokemijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (upisninu čine troškovi  indeksa i upisnih obrazaca, osiguranja studenta, tiskanja studentske iskaznice, štete nastale u laboratorijima za vrijeme studentskih vježbi, tiskanja svih vrsta studentskih potvrda i dr.) IBAN HR 192360000-1101344042 (pod poziv na broj pisati svoj OIB) Studenti koji su upisani u akademskoj godini  2016./2017. na nekom drugom fakultetu i iskoristili pravo na subvencioniranu godinu donose na upis i kopiju uplatnice s uplaćenom punom participacijom školarine u iznosu od 9600,00 kn 7)  Potvrdu o prebivalištu ili fotokopiju osobne iskaznice

20.9.2017.

Odluka o obročnom plaćanju participacije u troškovima integriranog diplomskog studija.

1.9.2017.

Natječaj za stipendiju - PLIVA

Postani i ti Plivin stipendist, rok za prijavu 10.9.2017.   Više informacija na poveznici

31.8.2017.

Natječaji za stipendije za studentsku bilateralnu razmjenu u ak. god. 2017./2018.

Poštovani,   u sklopu bilateralne međusveučilišne suradnje objavljeni su natječaji za studentsku razmjenu u ljetnom semestru akademske godine 2017./2018. na sljedećim Sveučilištima:   ·         Pontificia Universidad Católica de Chile ·         Hanyang ·         Chonnam National University ·         National Cheng Kung University ·         National Sun Yat-sen University ·         Chuo University   Tekst natječaja možete pronaći na sljedećoj poveznici.

30.8.2017.

Obavijest o predavanju Francesce Maestrelli

Obavještavaju se zainteresirani da će prof. dr. sc. Francesca Maestrelli sa Zavoda za kemiju „Ugo Schiff“ Sveučilišta u Firenci održati predavanje pod naslovom „Solid dosage forms based on polysaccharides for mucosal drug delivery“. Predavanje će se održati u srijedu 6. rujna u velikoj predavaonici Domagojeva 2 s početkom u 17.00 sati. Prof. dr. sc. Francesca Maestrelli je međunarodno priznati istraživač u području farmaceutske tehnologije i razvoja novih terapijskih sustava koja je do sada objavila 75 znanstvenih radova koji su u bazi Scopus primili preko 2465 citata (h-indeks 32). Sažetak predavanja dostupan je ovdje.