Pliva - oglas za studentski posao

10.2.2022.

Zapošljavamo:

STUDENTE ZA POMOĆ U IZRADI PERIODIČKIH IZVJEŠĆA O NEŠKODLJIVOSTI LIJEKOVA (m/ž)

Želite li se pridružiti Plivinom timu za Periodička izvješća o neškodljivosti lijekova?

Zbog povećanog obujma posla tražimo motivirane studente koji su spremni učiti i pomoći u izradi Periodičkih izvješća o neškodljivosti lijekova (PSUR) te osiguravati da se svi zadaci izvode u skladu s relevantnim procedurama.

Želite li vidjeti kako izgleda posao u farmaceutskoj industriji i stjecati korisna iskustva za svoj budući rad, pridružite nam se.

Vi ste:

• student/ica predzadnje ili završne godine farmacije, medicinske biokemije, stomatologije, veterine ili medicine
  • student/ica s mogućnošću rada preko studentskog ugovora
  • raspoloživi za rad 5-6 sati dnevno ili 30-ak sati tjedno (ako niste raspoloživi svaki dan)
  • slobodni za rad na duži vremenski period (po mogućnosti do rujna, ali nije uvjet)
  • kreativni i samostalni, zainteresirani za rad u području farmakovigilancije
  • student/ica koji/a se izvrsno služi engleskim jezikom u govoru i pismu te dobro poznajete MS Office alate

Započnite svoj profesionalni razvoj u PLIVI!

Ukoliko želite raditi u izuzetno poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika, surađivati sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, svoju molbu i životopis dostavite nam do 15. veljače 2022. na mail adresu posao@pliva.com uz naslov „Studentski posao PSUR“