Farmaceutski-biokemijski fakultet

University of Zagreb
Faculty of Pharmacy and Biochemistry
since 1882

Teaching staff members and associates

View by:

Full professor

Title Name E-mail Phone
prof. dr. sc. Karmela Barišić kbarisic@pharma.hr 01 6394 783
prof. dr. sc. Jerka Dumić jdumic@pharma.hr 01 4818 757
prof. dr. sc. Jelena Filipović-Grčić jfilipov@pharma.hr 01 6394 760
prof. dr. sc. Živka Juričić zjuricic@pharma.hr 01 6394 406
prof. dr. sc. Renata Jurišić Grubešić rjurisic@pharma.hr 01 6394 450
prof. dr. sc. Olga Kronja okronja@pharma.hr 01 4817 108
prof. dr. sc. Gordan Lauc glauc@pharma.hr 01 6394 467
prof. dr. sc. Željan Maleš zmales@pharma.hr 01 4683 051
prof. dr. sc. Biljana Nigović bnigovic@pharma.hr 01 6394 453
prof. dr. sc. József Petrik jpetrik@pharma.hr 01 6394 784
prof. dr. sc. Željko Romić zromic@kbd.hr 01 2902 748
prof. dr. sc. Lada Rumora lrumora@pharma.hr 01 6394 782
prof. dr. sc. Mirna Sučić mirna.sucic@yahoo.com 01 3712 369
prof. dr. sc. Sanda Vladimir-Knežević svladimir@pharma.hr 01 6394 791
prof. dr. sc. Valerije Vrček vvrcek@pharma.hr 01 6394 441
prof. dr. sc. Renata Zadro rzadro@pharma.hr 01 4612 718
prof. dr. sc. Branka Zorc bzorc@pharma.hr 01 4856 202
prof. dr. sc. Irena Žuntar izuntar@pharma.hr 01 6394 434

Associate professor

Title Name E-mail Phone
izv. prof. dr. sc. Lidija Bach Rojecky lbach@pharma.hr 01 6394 751
izv. prof. dr. sc. Vesna Bačić-Vrca vbacic@pharma.hr 01 2903 303
izv. prof. dr. sc. Sanja Dabelić sdabelic@pharma.hr 01 6394 447
izv. prof. dr. sc. Ana-Marija Domijan adomijan@pharma.hr 01 6189 926
izv. prof. dr. sc. Ksenija Fumić ksenija.fumic@kbc-zagreb.hr 01 2367 244
izv. prof. dr. sc. Mario Gabričević mgabricevic@pharma.hr 01 4818 307
izv. prof. dr. sc. Olga Gornik ogornik@pharma.hr 01 6394 449
izv. prof. dr. sc. Anita Hafner ahafner@pharma.hr 01 6394 765
izv. prof. dr. sc. Milena Jadrijević-Mladar-Takač mjadrijevic@pharma.hr 01 4828 192
izv. prof. dr. sc. Mario Jug mjug@pharma.hr 01 6394 764
izv. prof. dr. sc. Ivan Kosalec ikosalec@pharma.hr 01 6394 492
izv. prof. dr. sc. Jasmina Lovrić jlovric@pharma.hr 01 6394 763
izv. prof. dr. sc. Gordana Maravić Vlahoviček gmaravic@pharma.hr 01 6394 448
izv. prof. dr. sc. Ana Mornar Turk amornar@pharma.hr 01 4811 004
izv. prof. dr. sc. Roberta Petlevski rpetlevski@pharma.hr 01 6394 785
izv. prof. dr. sc. Viktor Pilepić vpilepic@pharma.hr 01 6394 461
izv. prof. dr. sc. Zrinka Rajić Džolić zrajic@pharma.hr 01 6394 477
izv. prof. dr. sc. Dunja Rogić dunjarogic@hotmail.com 01 2367 288
izv. prof. dr. sc. Krešimir Sanković ksankovic@pharma.hr 01 6394 455
izv. prof. dr. sc. Maja Šegvić Klarić msegvic@pharma.hr 01 6394 493
izv. prof. dr. sc. Željka Vanić zvanic@pharma.hr 01 6394 762
izv. prof. dr. sc. Dubravka Vitali Čepo dvitali@pharma.hr 01 6394 772
izv. prof. dr. sc. Nada Vrkić nvrkic@gmail.com 01 4612 606
izv. prof. dr. sc. Jadranka Vuković Rodríguez jvukovic@pharma.hr 01 6394 454
izv. prof. dr. sc. Marijana Zovko Končić mzovko@pharma.hr 01 6394 792

Assistant professor

Title Name E-mail Phone
doc. dr. sc. Monika Barbarić mbarbaric@pharma.hr 01 6394 472
doc. dr. sc. Erim Bešić ebesic@pharma.hr 01 6394 440
doc. dr. sc. Biljana Blažeković bblazekovic@pharma.hr 01 4394 793
doc. dr. sc. Mirza Bojić mbojic@pharma.hr 01 4818 304
doc. dr. sc. Ana Budimir abudimir@pharma.hr 01 6394 456
doc. dr. sc. Bernard Denegri bdenegri@pharma.hr 01 6394 443
doc. dr. sc. Marija Grdić Rajković mgrdic@pharma.hr 01 6394 786
doc. dr. sc. Suzana Inić suzana.inic@pharma.hr 01 6394 432
doc. dr. sc. Jasna Jablan jjablan@pharma.hr 01 6394 435
doc. dr. sc. Cvijeta Jakobušić Brala cjakobus@pharma.hr 01 4870 267
doc. dr. sc. Sandra Jurić sjuric@pharma.hr 01 6394 442
doc. dr. sc. Mirela Matić mmatic@pharma.hr 01 6394 444
doc. dr. sc. Iva Mucalo imucalo@pharma.hr 01 6461 802
doc. dr. sc. Maja Ortner Hadžiabdić mortner@pharma.hr 01 6461 800
doc. dr. sc. Ivan Pepić ipepic@pharma.hr 01 6394 766
doc. dr. sc. Ivana Perković iperkovic@pharma.hr 01 6394 475
doc. dr. sc. Miranda Sertić msertic@pharma.hr 01 6394 473
doc. dr. sc. Sandra Šupraha Goreta ssupraha@pharma.hr 01 4812 158
doc. dr. sc. Petra Turčić pturcic@pharma.hr 01 6394 752
doc. dr. sc. Lovorka Vujić lvujic@pharma.hr 01 6394 770
doc. dr. sc. Tin Weitner tweitner@pharma.hr 01 6394 452

Postdoktorand

Title Name E-mail Phone
dr. sc. Maja Bival Štefan mbival@pharma.hr 01 6394 794
dr. sc. Višnja Drinovac Vlah vdrinovac@pharma.hr 01 4612 609
dr. sc. Daniela Jakšić Despot djaksic@pharma.hr 01 6394 491
dr. sc. Ana Karković Marković akarkovic@pharma.hr 01 6394 462
dr. sc. Marija Kindl mkindl@pharma.hr 01 4828 308
dr. sc. Davor Šakić dsakic@pharma.hr 01 4818 305

Senior assistant - research associate

Title Name E-mail Phone
dr. sc. Anita Somborac Bačura asomborac@pharma.hr 01 6394 785

Assistant

Title Name E-mail Phone
Andrea Brajković abrajkovic@pharma.hr 01 6394 411
Andrea Čeri aceri@pharma.hr
Ana Dugonjić Okroša adugonjic@pharma.hr 01 4612 609
Maja Friščić mfriscic@pharma.hr 01 6394 495
Andrea Hulina ahulina@pharma.hr 01 6394 787
Danijela Jonjić djonjic@pharma.hr
Sabina Keser skeser@pharma.hr
Domagoj Kifer dkifer@pharma.hr 01 6394 445
Vanja Ljoljić Bilić vljoljic@pharma.hr 01 6394 490
Mateja Mervić mmervic@pharma.hr
Kristina Pavić kpavic@pharma.hr 01 6394 475
Kristina Radić kradic@pharma.hr 01 6394 771
Hrvoje Rimac hrimac@pharma.hr 01 4813 677

Assistant - research associate

Title Name E-mail Phone
dr. sc. Toma Keser tkeser@pharma.hr 01 6394 469
Marijan Marijan mmarijan@pharma.hr 01 6394 444
Zora Rukavina zpalac@pharma.hr 01 6394 764

Title Name E-mail Phone
Bisera Jurišić Dukovski bjurisic@pharma.hr 01 6394 761
Sanja Jurmanović sjurmanovic@pharma.hr 01 6394 767
Najda Selak nselak@pharma.hr

Poslijedoktorand na projektu

Title Name E-mail Phone
dr. sc. Daniela Amidžić Klarić damidzic@pharma.hr
dr. sc. Ivan Biruš ibirus@pharma.hr
dr. sc. Vesna Simunović vesimunovic@pharma.hr

Lecturer of Physical Education

Title Name E-mail Phone
dr. sc. Drago Vujević dvujevic@pharma.hr 01 6394 411

Head of botanical garden

Title Name E-mail Phone
dr. sc. Dario Kremer dkremer@pharma.hr 01 4619 422

Senior technician

Title Name E-mail Phone
Vesna Boričević vboricevic@pharma.hr 01 6394 788
Mira Ćosić mcosic@pharma.hr 01 4557 615
Suzana Hrajnik Trninić shrajnik@pharma.hr 01 6394 788
Danica Zlonoga dzlonoga@pharma.hr 01 6394 753

Technical associate

Title Name E-mail Phone
Štefica Babić sbabic@pharma.hr 01 4636 371
Željka Barić zbaric@pharma.hr 01 6394 445
Gordana Blažinić gblazinic@pharma.hr 01 4612 690
Rajko Cavrić rcavric@pharma.hr 01 6394 470
Nensi Cicvara ncicvara@pharma.hr 01 6394 437
Željka Glassl zglassl@pharma.hr 01 6394 464
Lucija Halusek lhalusek@pharma.hr 01 6394 796
Grozdana Harapin gharapin@pharma.hr 01 6394 457
Ljiljana Jurkin ljurkin@pharma.hr 01 6394 478
Mirjana Kolar mkolar@pharma.hr 01 4683 071
Gordana Krajina gkrajina@pharma.hr 01 4818 301
Vlatka Maričić vmaricic@pharma.hr 01 4612 608
Đurđica Nestić dnestic@pharma.hr 01 4920 089
Damir Perić dperic@pharma.hr 01 6394 407
Davor Štefanović dstefanovic@pharma.hr 01 6394 753

Head of IT support office

Title Name E-mail Phone
Ante Kisić akisic@pharma.hr 01 4875 666

Senior IT (information technology) clerk

Title Name E-mail Phone
Mate Galić mgalic@pharma.hr 01 4875 666

IT (information technology) clerk

Title Name E-mail Phone
Berislav Cvetnić berislav.cvetnic@pharma.hr 01 6394 410

Tajnik Fakulteta

Title Name E-mail Phone
Srebrenka Velčić svelcic@pharma.hr 01 4856 008

Stručni suradnik za pravne poslove

Title Name E-mail Phone
Dora Marija Pavečić dmkatulic@pharma.hr 01 4856 008

Head of the sub-department of the Dean’s office

Title Name E-mail Phone
Maja Horvat - zamjena mhorvat2@pharma.hr 01 6394 413
Katarina Lale klale@pharma.hr 01 6394 413

Administrativni referent u Dekanatu

Title Name E-mail Phone
Sanja Kraljević skraljevic@pharma.hr 01 6394 417
Petra Ozimec pozimec@pharma.hr 01 4856 201

Head of accounting

Title Name E-mail Phone
Marija Peh mpeh@pharma.hr 01 4870 266

Financijski knjigovođa

Title Name E-mail Phone
Živka Mecanović zmecanovic@pharma.hr 01 4856 203

Računovodstveni referent za plaće

Title Name E-mail Phone
Ljiljana Bolić lbolic@pharma.hr 01 6394 427

Blagajnik - likvidator

Title Name E-mail Phone
Ivanka Gregurek igregurek@pharma.hr 01 6394 426

Head of the student office

Title Name E-mail Phone
Marija Štefan mstefan@pharma.hr 01 4818 302

Voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica u Studentskoj poslovnici

Title Name E-mail Phone
Lidija Jelić ljelic@pharma.hr 01 6394 410

Administrativni referent u Studentskoj poslovnici

Title Name E-mail Phone
Iva Zorić izoric@pharma.hr 01 6394 410

Head of library

Title Name E-mail Phone
Petra Gašparac pgasparac@pharma.hr 01 6394 420

Administrativni referent u Biblioteci

Title Name E-mail Phone
Maja Fehir mfehir@pharma.hr 01 6394 420

Administrative clerk

Title Name E-mail Phone
Marija-Zora Ivček mivcek@pharma.hr 01 4612 608
Ružica Vezmarović rvezmarovic@pharma.hr 01 4612 606

Upravitelj zgrada

Title Name E-mail Phone
Tomislav Bošnjak tbosnjak@pharma.hr 01 6394 402

Dostavljač

Portir

Title Name E-mail Phone
Branko Lendarić 01 4818 288
Srđan Lončar 01 4818 288

Ložač centralnog grijanja

Title Name E-mail Phone
Josip Mešnjak 01 6394 403

Elektromehaničar

Title Name E-mail Phone
Branko Jambrec 01 6394 403

Vodoinstalater

Title Name E-mail Phone
Dražen Piškulić 01 6394 403

Čistačica

Title Name E-mail Phone
Desa Anušić 01 6394 403
Zdenka Banjac zbanjac@pharma.hr 01 6394 403
Nevenka Bašić 01 6394 403
Tatjana Brođanac 01 6394 403
Kata Burić 01 6394 403
Ljubica Juriša 01 6394 403
Anica Mandić 01 6394 403
Božica Martinić 01 6394 403
Janja Pribanić jpribanic@pharma.hr 01 6394 403
Marinela Šegović 01 6394 403
Slađana Skakavac sskakavac@pharma.hr 01 6394 403
Štefica Vrabec 01 6394 403

Gardener

Title Name E-mail Phone
Boris Galić - zamjena 01 4683 071
Dominik Hanžek 01 4683 071
Mirela Jurak 01 4683 071
Tomislav Kompasi 01 4683 071
Božica Matasović 01 4683 071
Luca Petrić 01 4683 071
Dragica Radulović 01 4683 071
Gordana Tepeš Popović gtepes@pharma.hr 01 6394 410