Obavijest o izboru na radno mjesto I. vrste - viši asistent na na Zavodu za medicinsku biokemiju i hematologiju

13.1.2023.

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj od 2. prosinca 2022. godine objavljen u Narodnim novinama br. 140/2022., na službenoj internetskoj stranici Fakulteta, putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te putem Euraxess portala, za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na suradničko radno mjesto I. vrste – viši asistent, u znanstvenom području biomedicina i zdravstvo, polje farmacija, grana medicinska biokemija, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, na Zavodu za medicinsku biokemiju i hematologiju, kako je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donio Odluku o izboru kandidata: ANDREA ČERI.

Profesionalni životopis