Obavijest - natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju poslijedoktorand, u znanstvenom području biomedicina i zdravstvo, polje farmacija, grana farmacija, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, na Zavodu za farmaceutsku tehnologiju

29.12.2022.

Obavijest  - natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju poslijedoktorand, u znanstvenom području biomedicina i zdravstvo, polje farmacija, grana farmacija, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, na Zavodu za farmaceutsku tehnologiju

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj objavljen u Narodnim novinama (br. 117/2022.), na službenim internetskim stranicama Fakulteta, u dnevnom tisku, putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te Euraxess portala vezano uz izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju poslijedoktorand, u znanstvenom području biomedicina i zdravstvo, polje farmacija, grana farmacija, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, na Zavodu za farmaceutsku tehnologiju, da je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donijelo Odluku o nerealiziranom javnom natječaju.