Obrana završnog specijalističkog rada - Danijel Sumpor

Obrana završnog specijalističkog rada Danijela Sumpora, studenta poslijediplomskog specijalističkog studija Molekularna dijagnostika pod naslovom "Metodologija CRISPR/Cas i njezina primjena u dijagnostičke svrhe", će se održati u srijedu, 29. rujna 2021. godine, u 13.00 sati u Maloj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.

Obrana završnog specijalističkog rada - Ana Mihelčić Šokman

Obrana završnog specijalističkog rada Ane Mihelčić Šokman, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom "Uloga farmakogenetike u terapiji depresije", će se održati online u četvrtak, 30. rujna 2021. godine, u 11.00 sati.

Obrana završnog specijalističkog rada - Ivana Furač

Obrana završnog specijalističkog rada Ivane Furač, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Molekularna dijagnostika pod naslovom "Molekularna dijagnostika u identifikaciji podrijetla tumora u pacijenata nakon transplantacije" , će se se održati u srijedu, 29. rujna 2021. godine, u 12.00 sati u Maloj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.

Obrana završnog specijalističkog rada - Ana Begić

Obrana završnog specijalističkog rada Ane Begić, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Molekularna dijagnostika pod naslovom "Implementacija farmakogenetike za 5-fluorouracil i irinotekan u Hrvatskoj", će se održati online u srijedu, 29. rujna 2021. godine, u 11.00 sati.

Obrana završnog specijalističkog rada - Ana Pisek

Obrana završnog specijalističkog rada Ane Pisek, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom "Znanja i stavovi bolesnika o primjeni antidepresiva – iskustva iz javne ljekarne" će se održati online u četvrtak, 30. rujna 2021. godine, u 20.00 sati.

20.9.2021.

Obrana doktorskog rada - Bisera Jurišić Dukovski

Obrana doktorskog rada Bisere Jurišić Dukovski, studentice poslijediplomskog doktorskog studija „Farmaceutsko-biokemijske znanosti“, zaposlena kao asistent na Farmaceutsko-biokemijskom fakultetu, branit će svoj doktorski rad pod naslovom: "Razvoj funkcionalnih kationskih nanoemulzija za liječenje bolesti suhog oka" održati će se u četvrtak, 30. rujna 2021. godine, u 10.00 sati u Velikoj predavaonici Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, Domagojeva 2.

13.9.2021.

O D L U K A o naplati oportunitetnih troškova nepopunjenog upisnog mjesta

9.9.2021.

Obrana završnog specijalističkog rada - Nikolina Kožić Tomičević

Obrana završnog specijalističkog rada Nikoline Kožić Tomičević, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom "Terapija gestacijskog dijabetesa" će se održati online u srijedu, 22. rujna 2021. godine, u 13.00 sati.

2.9.2021.

Obrana završnog specijalističkog rada - Sanja Matković

Obrana završnog specijalističkog rada Sanje Matković, studentice poslijediplomskog specijalističkog studija Razvoj lijekova pod naslovom "Kontrola kakvoće čvrstih oralnih oblika lijeka prije puštanja serije na tržište" će se održati online u petak, 10. rujna 2021. godine, u 17.00 sati.

26.8.2021.

Obrana završnog specijalističkog rada - Petar Vehtersbah-Stojan

Obrana završnog specijalističkog rada završnog specijalističkog rada Petra Vehtersbah-Stojan, studenta poslijediplomskog specijalističkog studija Klinička farmacija pod naslovom "Nuspojave antidementiva u liječenju pacijenata s Alzheimerovom demencijom" će se održati online u srijedu, 1. rujna 2021. godine, u 13.00 sati.