Obavijest o odabiru mentora za diplomski rad

9.5.2018.

Obavještavaju se studenti ČETVRTE GODINE studija farmacije i medicinske biokemije da će se u periodu od 10. svibnja do 17. svibnja 2018. provoditi postupak odabira mentora diplomskog rada. Pretprijava će se obavljati putem mrežne aplikacije (obrasca). Student će moći prema prioritetima odabrati do pet (5) potencijalnih mentora, od kojih najviše dva (2) mentora smiju biti s istog Zavoda.

U slučaju nemogućnosti pristupa ovom načinu prijave, ispunjeni obrazac za odabir mentora diplomskog rada (Word dokument) student može poslati e-poštom doc. dr. sc. Ivani Perković (iperkovic@pharma.hr).

Nakon završenog postupka pretprijave i prihvaćanja mentorstva od strane odabranog mentora, na web-stranici Fakulteta bit će objavljen popis studenata i voditelja diplomskog rada.

Povjerenstvo za studentske i diplomske radove FBF-a