Natječaja za Erasmus+ SMS - studijski boravak za 2017./18. i kriteriji rangiranja

3.3.2017.

Poštovani studenti,

objavljen je natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 u akademskoj godini 2017./2018.

Informacije su dostupne na poveznici.

Kriterije FBF-a za rangiranje studenata prijavljenih na Natječaj možete naći ovdje.

Također Vas obavještavamo da je međuinstitucijski sporazum sa Sveučilištem u Firenzi proširen s poslijediplomske razine studija (3rd level) i na diplomsku razinu studija Postgraduate/Master level (2nd level). Tablica priložena uz natječaj neće se mijenjati, no dodanu razinu studija moći ćete odabrati u online prijavi.

Napominjemo da studenti koji žele iskoristiti mobilnost za izradu diplomskog rada moraju ishoditi izjavu izabranog mentora/institucije o stanom jeziku kojeg će koristiti tijekom mobilnosti, ukoliko se on razlikuje od radnog jezika inozemnog sveučilišta/institucije na koju se student prijavljuje za mobilnost.