IPSF je odlučio: CPSA je najbolja udruga studenata farmacije na svijetu!

22.8.2016.

Na nedavno održanom 62. Svjetskom kongresu Međunarodne federacije studenata farmacije (International Pharmaceutical Students’ Federation, IPSF) u Zimbabveu, Udruga studenata farmacije i medicinske biokemije Hrvatske proglašena je najboljom udrugom među članicama.

Posebno priznanje uručeno je Martini Lauš, apsolventici studija farmacije, kao najboljoj kontakt osobi Međunarodne federacije studenata farmacije (IPSF), dok je Petra Orlić, mag.pharm., izabrana u Izvršni odbor IPSF-a kao Chairperson of Student Exchange.

Priznanje internacionalne zajednice afirmacija je dugogodišnjeg truda i rada članova i prijatelja Udruge te ujedno i motivacija za nastavak uspješnog djelovanja i organizacije mnogih inovativnih, interdisciplinarnih i društveno korisnih projekata.

Čestitamo svim članovima akademske zajednice koji su zajedničkim snagama ostvarili ova prestižna priznanja, te im želimo sreću u novim pobjedama!