FARMEBS 2018

16.4.2018.

7. Simpozij studenata farmacije i medicinske biokemije (FARMEBS 2018) će se održati 2. lipnja 2018. na Farmaceutsko-biokemijskom fakultetu, A. Kovačića 1. Više na farmebs.pharma.hr

FARMEBS 2018. bit će posvećen svim aspektima istraživanja lijekova od njihova dizajna i sinteze, preko mehanizma djelovanja, primjene i osiguranja kvalitete, do korištenja u dijagnostici. Iznimna nam je čast što će plenarno predavanje o poremećajima homeostaze sterola održati Željka Korade sa Sveučilišta u Nebraski, SAD, profesorica pedijatrije, biokemije i molekularne biologije, jedna od najpoznatijih stručnjakinja u istraživanju nasljednih metaboličkih bolesti.

FARMEBS 2018. izvrsna je prilika za razmjenu mišljenja i iskustva, upoznavanje, druženje i povezivanje studenata različitih godina studija i studijskih programa te povezivanje studenata i struke sa znanošću. Stoga nas iznimno veseli da će nam se ove godine pridružiti i studenti farmacije Sveučilišta u Splitu i Sveučilišta u Mostaru te studenti Medicinskog i Stomatološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Dobrodošli na FARMEBS 2018!

Organizacijski odbor

VRIJEME ODRŽAVANJA
2. lipnja 2018. s početkom u 12.00 sati.

VAŽNI DATUMI
2. svibnja 2018. Rok za slanje sažetaka
7. svibnja 2018. Potvrda o prihvaćanju sažetaka za izlaganje
18. svibnja 2018. Rok za prijavu/odjavu sudjelovanja