Obavijest o izboru na radno mjesto I. vrste u znanstveno-nastavno zvanje izvanredni profesor, znanstveno područje biomedicina i zdravstvo, polje farmacija, grana medicinska biokemija, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, na Zavodu za medicinsku biokemiju i hematologiju

8.9.2021.

Obavještavamo kandidate prijavljene na javni natječaj objavljen dana 28. svibnja 2021. godine u Narodnim novinama (59/2021), na službenim internetskim stranicama Fakulteta, putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, u dnevnom tisku te putem Euraxess portala za izbor jednog izvršitelja na radno mjesto I. vrste u znanstveno-nastavno zvanje izvanredni profesor, znanstveno područje biomedicina i zdravstvo, polje farmacija, grana medicinska biokemija, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, na Zavodu za medicinsku biokemiju i hematologiju, kako je Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet donijelo odluku o izboru kandidata: MARIJA GRDIĆ RAJKOVIĆ.

Profesionalni životopis kandidata